----


بهترین سایت دانلود
 
بهترین وبلاگ دانلود نرم افزار،کتاب،مقاله،پایان نامه،تحقیقتماس با ما
منبع : گیگا رایانه | آسان دانلود

 

اوبونتو یک سیستم عامل کاملاً‌ آزاد و رایگان بر اساس گنو/لینوکس٬ همراه با پشتیبانی در سطح جامعه کاربران و خدمات تجاری و حرفه‌ای است. اوبونتو توسط اجتماع بزرگی از کاربران و توسعه دهندگان در سراسر دنیا توسعه داده میشود و ما از شما نیز دعوت می‌نمائیم تا به این اجتماع بپیوندید!
اجتماع اوبونتو بر اساس ایده‌های فلسفه اوبونتو که می‌گوید: نر‌م‌افزار باید آزاد و رایگان در اختیار عموم باشد٬ همچنین ابزارهای نرم‌افزاری مختلف می‌بایست به صورت سفارشی و به زبان محلی کاربران در اختیارشان باشند و کاربران مجاز باشند نرم‌افزار را بر اساس نیازهای خود سفارشی نموده و استفاده نمایند٬ شکل گرفته است.
این آزادیها موجب شده‌اند٬ اوبونتو اساساً با نرم افزارهای سنتی خصوصی متفاوت باشد. نه تنها ابزارها و نرم‌افزارهای مورد نیازتان رایگان هستند٬ بلکه شما مجاز خواهید بود نرم‌افزارها را مطابق نیازتان و بگونه‌ای که مایلید سفارشی نموده و استفاده نمائید.
اوبونتو برای استفاده به عنوان رومیزی و کارگزار (سرور) مناسب است. نسخه فعلی اوبونتو از معماری‌های سخت افزاری مختلف شامل انواع PC های Intel x86 و 64bit و همچنین ماشین‌های UltraSPARC T1 شرکت SUN و PowerPC شرکت Apple پشتیبانی می‌کند.
اوبونتو دارای بیش از ۱۶۰۰۰ بسته نرم‌افزاری است و هسته اصلی آن بر روی یک سی‌دی عرضه میشود. اوبونتو دارای انواع ابزارهای نرم‌افزاری از نرم‌افزارهای کاتب و صفحه گستردهٔ اداری تا کارگزارهای اینترنتی و ابزارهای مناسب برنامه‌نویسی است.
نکته جالب تر اینکه شما می توانید علاوه بر اینکه آن را دانلود کنید ، CD‌ آن را از سراسر جهان سفارش دهید و آن را رایگان درب منزل خود تحویل بگیرید ! من خودم این  سی دی را سفارش دادم که طی 10 روز به دستم رسید شما هم ثبت نام کنید و از سی دی رایگان لینوکس ubuntu استفاده کنید.

  جهت دریافت CD رایگان سیستم عامل لینوکس اوبونتو ابتدا به آدرس :‌
https://shipit.ubuntu.com
بر اساس نوع سیستم خود یکی را انتخاب کرده
در صفحه مورد نظر بر روی لینک create a new account کلیک کنید.

Full name:  نام و نام خانوادگی
Email address:  یک ایمیل معتبر وارد نمایید
Choose password: پسورد خود را وارد نمایید
Retype password: تکرار پسورد
 توجه پسورد شما حداقل 8 کاراکتر و از ترکیبی از یک عدد و یک کاراکتر و بقیه حروف باشد
مانند: 3$asandownload
Type the two words into the field below: کلمه ای که در تصویر مشاهده میکنید در این قسمت وارد نمایید
بر روی دکمه Continue کلیک نمایید.
در قسمت بعدی از شما درخواست Confirmation code میکند که شما میبایستی وارد ایمیل خود شوید. ایمیلی با عنوان Launchpad Login Service: Finish your registration برای شما ارسال شده است. کد مقابل Here is your confirmation code  را برداشته و در محل مورد نظر کپی کنید.
حالا بر روی دکمه Continue کلیک نمایید.

به مرحله بعد رفته و فرم را به صورت زیر وارد نمایید :
Name : نام خودتان
Organization : نام شرکت
Address : آدرس دقیق محل تحویل بسته پستی
City/Town/etc : شهر محل سکونت
State/Province : خیابان
Postcode : کد پستی
Country : انتخاب کشور
Phone : شماره تلفن

نکته : آدرس خود را به شکل لاتین وارد کرده ، تمامی سوالات بالا را به صورت لاتین وارد کنید.
به صورت مثال : اول شماره پلاک خود ( NO. ) و کوچه ( lane ) و خیابان ( ST )  و شماره تلفن را به صورت ( 00980311 ) وارد نمائید.

خوب حالا برای تکمیل سفارش بر روی دکمه Submit Request کلیک کنید. تبریک می گوئیم سی دی سفارشی شما بین 4 تا 6 هفته برای شما به درب منزل شما فرستاده می شود.
نکته: داشته باشید شما میتوانید تعداد بیشتری سی دی سفارش دهید که در قسمت special request سفارش دهید.

نوشته شده در تاريخ ۱۳٩٠/۱/۱۸ توسط پارسا
تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : پیچک  
قالب وبلاگ